Pożyczka gotówkowa

  • Kwota pożyczki 300 zł - 3 000 zł
  • Czas spłaty: 45 dni
  • Pierwsza pożyczka do 3 000 zł za 0 zł
  • RRSO dla pierwszej darmowej pożyczki wynosi 0%, dla kolejnych 1958% (przykład reprezentatywny)
APLIKUJ

W internecie można odnaleźć bez najmniejszego problemu kilka jeśli nie paręnaście porównywarek kredytowych. Teoretycznie nie ma łatwiejszego poszukiwania oferty dla nas. Podajemy kwotę, czas kredytowania i ukazuje nam setki propozycji kredytowych. Na domiar tego, możemy sobie dany kredyt zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się proste ale…

Często przy składaniu wniosku dostajemy informację, że nie dostaniemy kredytu dlatego że nie spełniamy warunków banku.

Pożyczka online na raty bez weryfikacji, warto zastanowić się na tą opcją.

Niestety porównywarka finansowa tylko konfrontuje oferty, naprowadza który kredyt jest dobry, uwidocznia ukryte szczegóły propozycji kredytowej, których w reklamie danego banku nie można wypatrzyć, niemniej jednak porównywarka kredytowa nie określa, iż w danym banku kredyt bez wątpienia uzyskamy.

Każdy bank ma swoją własną taktykę, w jednym nasza zdolność kredytowa będzie stosowna do pozyskania kredytu, w innym jednakże nie.

Jak składać wniosek o kredyt aby zmniejszyć prawdopodobieństwo odrzucenia wniosku?
Warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, z reguły w większych porównywarkach kredytowych jest możliwość skorzystania z pomocy doradcy kredytowego całkiem darmowo.
Porównywarki kredytowe są bardzo użyteczne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, wypada jednak pamiętać, że to bank postanawia czy udzieli danej osobie kredytu.